Tréninky & PŘIHLÁŠKA

Aktuality:

v červenci tréninky neprobíhají, srpen v omezené míře – bude viditelné v kalendáři rezervačního systému

PS: Freestylové kolo není podmínkou. Pro začátečníka je výhodou, když přijede na vlastním kole na které je zvyklý. Freestyle BMX/MTB doporučujeme až pro pokročilé bikery a bikerky.

Od 24.5. přecházíme na rezervační systém (data byla nahrána 23.-24.5), na e-mail Vám bylo zasláno přihlášení. Prosím, mrkněte do spamu! 😉

Nováčci –> Přihlaste se/zaregistrujte se do rezervačního systému (=oranžové tlačítko níže), bude Vám automaticky přiřazen 1. trénink zdarma. Případně, prosím, volejte Veronice 724145573.

Přihlášení účastníci školy kola –> na zadaném e-mailu z přihlášky byste měli mít přístupové údaje do rezervačního systému (=oranžové tlačítko níže), který je nově spuštěn. Případně, prosím, volejte Veronice 724145573 a naladíte to společně.

Těšíme se na setkání na KOLORÁDU!

Aktualizováno 30.5.2021 20:00


Rozpis tréninků / Vybavení / Kudy k nám? / Přihláška

Hurá, začínáme 10.5.2021

Hledáte sportovní aktivity pro vaše děti? Škola kola České Budějovice pořádá pravidelné lekce formou odpoledního kroužku, které budou nově probíhat na nové dráze Pumptrack ČB u sportovního areálu Meteor – 10 minut od centra! Naučíme od úplných základů jízdy na kole, z odrážedla na kolo, přes vlny na pumptracku až po freestylové triky ve vzduchu! Děti jsou vedeny k jízdě na kole zábavnou formou a trénink je vhodný pro holky i kluky od 6 let (od 5 let po domluvě). Vše probíhá pod odborným dohledem našich přátelských trenérů a s individuálním přístupem

Před prvním tréninkem je nutné vyplnit elektronickou přihlášku – slouží k rezervaci na daný čas tréninku z důvodu kapacity. 

Mám všechny potřebné informace a chci se rovnou přihlásit.”  >>>

Rozvrh 2021:

Rozpis tréninků jaro 2021

Kategorie:

skatepark a enduro vyyjížďka nejsou zatím vypsány

Kde probíhají tréninky v ČB?

Lokace Kolorádo areálu ZDE, Rožnov, u sportovního areálu Meteor. VSTUP do areálu je od cyklostezky – nikoli od haly, jak tomu bylo v roce 2020. 

Pokud se chcete zúčastnit tréninků (včetně 1. tréninku zdarma) je nutno vyplnit přihlášku na daný den a čas. Rezervujete si tím své místo na tréninku, který je kapacitně omezen. 🙂

CENA LEKCE je 300 Kč = v nabídce je permanentka na 3 nebo 6 lekcí. Permanentka 3 lekce = 900 Kč. Permanentka 6 lekcí = 1.800 Kč. Jednotlivá (1x) lekce bez koupi permanentky = 450 Kč. PRVNÍ NÁVŠTĚVA JE PRO NOVÁČKA ZDARMA!!!

S sebou na trénink: 
Jízdní kolo, helmu, chrániče loktů a kolen, pevnou obuv na kolo,
vhodné oblečení dle počasí, pití. PS: Freestylové kolo není podmínkou.

Možnost zapůjčení:

Kola (BMX vel. 20″, MTB vel. 24″) jsou po domluvě k zapůjčení, ale je jich omezený počet, nutno předem rezervovat. 

Chrániče na kolena a lokty jsou k zapůjčení především pro nováčky! Nováčci budou mít ve výběru přednost. Prosíme ostatní bikery a bikerky o pořízení vlastních chráničů. 

V případě nepřízně počasí zašleme SMS.