Bikepark

Aktualita: momentálně není vypsán žádný termín

Aktualizováno 1.2.2021 9:00

—————————-

POZOR = pouze pro pokročilé!!!

Škola kola ČB pravidelně pořádá nedělní jednodenní výlety do Bikeparků v okolí.

V roce 2020 jsme se rozhodli pro individuálnější přístup a díky tomu intenzivnější trénink v menší skupince 6 – 7 kousků.

Nabízíme tak extrémní zážitek pro děti pod dohledem zkušených trenérů v menší skupině, kdy bude dle výkonnosti jeden trenér na 3 – 4 děti.
Dopravu zajistíme novou dodávkou a uděláme vše pro jejich maximální pohodlí a bezpečí po celý den s námi. Na místě máme zajištěn teplý výživný oběd, svačiny a pitný režim jsou samozřejmostí. 
Abychom den maximálně využili k tréninku a neztráceli čas ve frontě, tak na účastníky čeká celodenní permanentka s předností na vlek

Rodiče, ještě váháte?
Udělejte si volný den, utahání dětí zaručeno. 

GALERIE z výletů 2019

Galerie z výletu v květnu 2020

S sebou a do batůžku: KOLO (S sebou horská kola – NE BMX!!!), HELMU, CHRÁNIČE na kolena a lokty!!! (rádi zapůjčíme chrániče a helmy z lekcí, nutno domluvit předem) Sportovní oblečení dle počasí, mikina + doporučujeme rukavice na kolo a případně věci na převlečení – tričko, ponožky. Případně vlastní sváča navíc (oblíbenou mňamku) a LÁHEV na pití! Kemping židlička výhodu. Kartička pojištěnce. PODSEDÁK DO AUTA!

KOLO účastníka musí být ve výborném technickém stavu – především BRZDY!

Deadline přihlášek i platby zálohy 1.000 Kč je čtvrtek 3.9.2020 v 18h.

Doporučujeme pro pokročilé děti!

Na výletě budou přítomni trenér Zbyněk a Veronika.

V případě nepřízně počasí a zrušení výletu z naší strany bude záloha vrácena v plné výši a následně vypsán nový termín na který bude možné se rovnou přehlásit.

Neváhejte nás kontaktovat s dotazy na kolemdokolacb@gmail.com, na Facebooku nebo na čísle +420 774 205 247.