Bike camp

Aktuality: Srpnové kempy začínají 8.8. 

+ nezapomeňte s sebou přibalit i věci do tělocvičny (viz níže), plavky

+ doplatek ceny v hotovosti na místě

Sraz v pondělí 7:30-8:30 na Kolorádu vstupem u cyklostezky. 🙂

Vypsané termíny léto 2022: 11.-15.7. / 18.-22.7. / 8.-12.8. / 15.-19.8. / 22.-26.8.  

CENA pro r. 2022 je 4.200 Kč –> zahrnuje oběd a zmíněné aktivity a workshopy. Cena nezahrnuje svačiny a zapůjčení vybavení.

Nahlédněte do galerie 2021 -> 1. Bikecamp 12.7.

Nahlédněte do galerie 2020 1. BIKE CAMP, Galerie 2. BIKE CAMP + skatepark

Přihlášení budou informováni o všech detailech.

I letos pro bikery a bikerky připravujeme letní BIKE CAMP se Školou kola ČB! Třetí ročník příměstského tábora proběhne v červenci i srpnu 2022! 

Bike camp proběhne formou příměstského tábora a hlásit se můžete na následující prázdninové týdny = 11.-15.7. / 18.-22.7. / 8.-12.8. / 15.-19.8. / 22.-26.8. Uskuteční se v novém pumptrackovém areálu KOLORÁDO v Českých Budějovicích a přihlášené děti čeká ve všední dny od 7:30 až do 16:30 hodin pořádná nálož bajkování. 🙂

Bike camp je vhodný pro bikery/bikerky od 6 do 14 let. Účastníci se mohou těšit na tréninkové aktivity na pumptracku, skocích/lavicích, překážkách – skills park. Dle složení skupiny bude naplánována i vyjížďka či technika ve skateparku. Díky většímu množství času, než které máme k dispozici na tréninku, proběhne i videocoaching. V neposlední řadě Bike camp nabídne trenérskou exhibici, hry a soutěže. 

Během táborového týdne se mimo tréninkových aktivit na kole uskuteční i další workshopy (bude upřesněno) – parkour, slack line, indo board (bude upřesněno). 

Doporučujeme freestyle kolo, ale rozhodně není podmínkou výbavy – tábor je zaměřen na začátečníky i pokročilé. 😉 

Při nepřízni počasí je zajištěn sportovní alternativní program.

Minimální počet účastníků na jeden týden je 10 dětí. 

CENA 4.200 Kč zahrnuje oběd a zmíněné aktivity a workshopy. Cena nezahrnuje svačiny, úrazové připojištění dítěte a zapůjčení vybavení.

Na začátku každého turnusu/tábora se bude sraz v pondělí od 7:30 do 8:00 na Kolorádu –> MAPA ZDE

Sejdeme se vždy v první den tábora – v pondělí mezi 7:30 a 8:00 na všem jistě známém místě – v Kolorádo areálu – vyznačeném oploceném místě na mapě se vstupem od cyklostezky. Na konci dne na stejném místě (pokud nebude předem domluveno jinak) od 16:00 do 16:30 si prosím nezapomeňte své dítě vyzvednout. 

Účastníci budou potřebovat s sebou – jízdní kolo ve výborném technickém stavu, přilbu na jízdní kolo, chrániče kolena lokty, náhradní duši na vlastní velikost a lepení pro případ defektu. Oblečení dle počasí venku. Dostatek pití, vlastní svačina. + oblečení a obutí do tělocvičny – sálová obuv/ sportovní oblečení na převlečení.

V případě úrazu Vám bude ihned nabídnuta naše pojistka se všemi detaily, z vaší strany je nutno potvrdit zájem a informovat nás o průběhu léčení a to maximálně do 14 dní od úrazu = nutno hlásit likvidátorovi.

Dotazy rádi zodpovíme na kolemdokolacb@gmail.com nebo před/po tréninku. 

Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice.