Bike camp

Aktuality: VŠECHNY TERMÍNY KAPACITNĚ NAPLNĚNY – lze se přihlásit jako náhradník – pište kolemdokolacb@gmail.com

Hurá! Už se to blíží! 
Sejdeme se v pondělí 23.8. mezi 7:30 a 8:00 na všem jistě známém místě – v Kolorádo areálu – vyznačeném oploceném místě na mapě se vstupem od cyklostezky. Na konci dne na stejném místě (pokud nebude předem domluveno jinak) od 16:00 do 16:30 si prosím nezapomeňte své dítě vyzvednout. 

Přihlášení budou informováni o všech detailech.

POZOR –> (=pouze před prvním dnem) TESTOVÁNÍ: Od 26.6.2021 platí následující pravidlo pro letní tábory. Dítě musí mít při nástupu na jednodenní akce, příměstské tábory test z laboratoře. ✔️22 dnů po první dávce/očkování (certifikát stažený z portálu ocko.uzis.cz), ✔️PCR test starý max. 7 dní, ✔️antigenní test starý max. 3 dny, ✔️samotest provedený na místě (prosím otestovat v pondělí ráno doma! Ráno u nás doložíte a podepíšete negativní výsledek.)  ✔️testovat se vůbec nebudou muset ti, co předloží doklad o prodělané nemoci nebo o očkování.

CENA 3.900 Kč zahrnuje oběd a zmíněné aktivity a workshopy. Cena nezahrnuje svačiny a zapůjčení vybavení.

Doplatek ceny v hotovosti na místě.

Nahlédněte do galerie 2021 -> 1. Bikecamp 12.7.

Nahlédněte do galerie2020 1. BIKE CAMP, Galerie 2. BIKE CAMP + skatepark

I letos pro bikery a bikerky připravujeme letní BIKE CAMP se Školou kola ČB! Druhý ročník příměstského tábora proběhne v červenci i srpnu 2021! 

Bike camp proběhne formou příměstského tábora a hlásit se můžete na čtyři prázdninové týdny = ČERVENEC: 5.-9.7.2021 (ZRUŠENO) a 12.-16.7.2021, SRPEN 2.-6.8.2021 a 23.-27.8.2021. Uskuteční se v novém pumptrackovém areálu KOLORÁDO v Českých Budějovicích a přihlášené děti čeká ve všední dny od 7:30 až do 16:30 hodin pořádná nálož bajkování. 🙂

Bike camp je vhodný pro bikery/bikerky od 6 do 14 let. Účastníci se mohou těšit na tréninkové aktivity na pumptracku, skocích/lavicích, překážkách – skills park. Dle složení skupiny bude naplánována i vyjížďka či technika ve skateparku. Díky většímu množství času, než které máme k dispozici na tréninku, proběhne i videocoaching. V neposlední řadě Bike camp nabídne trenérskou exhibici, hry a soutěže. 

Během táborového týdne se mimo tréninkových aktivit na kole uskuteční i další workshopy (bude upřesněno) – parkour, slack line, indo board (bude upřesněno). 

Doporučujeme freestyle kolo, ale rozhodně není podmínkou výbavy – tábor je zaměřen na začátečníky i pokročilé. 😉 

Při nepřízni počasí je zajištěn sportovní alternativní program.

Minimální počet účastníků na jeden týden je 10 dětí. 

CENA 3.900 Kč zahrnuje oběd a zmíněné aktivity a workshopy. Cena nezahrnuje svačiny, úrazové připojištění dítěte a zapůjčení vybavení.

Na začátku každého turnusu/tábora se bude sraz v pondělí od 7:30 do 8:00 na Kolorádu –> MAPA ZDE

Účastníci budou potřebovat s sebou – jízdní kolo ve výborném technickém stavu, přilbu na jízdní kolo, chrániče kolena lokty, náhradní duši na vlastní velikost a lepení pro případ defektu. Dostatek pití, vlastní svačina.

Dotazy rádi zodpovíme na kolemdokolacb@gmail.com nebo před/po tréninku. 

Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice.