Přátelské závody & jamy

FOTOGALERIE ze závodu > ZDE < od Milana Přibila!

Aktuální info: bezinfekčnost – čestné prohlášení nebo test/očkování/prodělání covidu, !!!vlastní chrániče!!! camping židlička výhodou! 😉 letos bez občerstvení, kdo bude chtít v mezičase i skákat + 100 Kč na celé odpoledne (ostatní 100 Kč/h/os.)

Kapacita & přihláška ZDE<<<

Milí účastníci a příznivci Školy kola ČB, je tu dlouho očekávaný NEDĚLNÍ PŘÁTELSKÝ ZÁVOD, který se uskuteční v neděli 12.9.2021 od 13 hodin na KOLORÁDU. Jak je známo z minulých ročníků – celý závod se ponese v přátelském duchu. Soupeřit o vteřiny se však bude především na čas na pumptracku. Měřit síly a znalosti z tréninků si bude několik kategorií – nejen na pumptracku, ale dle účasti i na skocích. Pojede se o věcné ceny a privilegia na Kolorádu!

Zapište si datum 12.9. a prožijte s námi odpoledne na kole! Předem díky za podporu našich aktivit!

Kategorie: 4 – 6 let (se šlapáním), 7 – 9 let (se šlapáním), 10 – 12 let (bez šlapání), 13 – 15 let (bez šlapání) prosím vyplňte věk v přihlášce v systému

Nedělní přátelský závod na čas na pumptracku a dle složení přihlášených i na skocích. Přihlášení do závodu v rez. systému 100 Kč, přihlášení až na místě = 200 Kč hotově.

Pro pokročilé dětské přihlášené závodníky kteří se pravidelně zúčastňují tréninků školy kola bude za +100 Kč možnost jezdit na skocích (lavice, resi, foampit, pumptracky přístupné nebudou) v průběhu závodů jiných kategorií. Pro veřejnost nepřihlášenou do závodu bude přístupná pouze skokanská sekce za 100 Kč/hodinu/os.

Závod začne ve 13 hodin, od 12:30 je možný vstup do areálu a dát si několik tréninkových jízd. Závod zpravidla trvá ca do 17 hodin, dle počtu účastníků. Každá osoba vstupující do areálu musí prokázat svou bezinfekčnost = viz. níže.

#covid-19

  • Bez prokázání bezinfekčnosti se mohou scházet skupiny nejvýše 20 osob (bez ohledu na věk), a to uvnitř i venku.
  • Je možné pořádat akce do počtu 2000 osob venku.

Prokázání bezinfekčnosti (zdroj): 

  • Každá přítomná osoba bez rozdílu věku musí být bez příznaků onemocnění covid-19. Každá osoba, s výjimkou dětí do 6 let, musí pro účast na akci pro 20 a více osob doložit svoji bezinfekčnost (viz níže). Osobě, která nesplní uvedené podmínky, jednotka neumožní účast na setkání.
  • čestné prohlášení od zákonného zástupce (nebo vlastní u osoby starší 18 let) o absolvovaném antigenním nebo PCR testu ve škole nebo školském zařízení s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny
  • potvrzení o negat. antigenním/PCR testu, očkování, 180 dní od pozit. výsledku

Na akci není povinnost ochrany dýchacích cest = “Povinnost ochrany dýchacích cest platí ve vnějších prostorách pro skupinu více než 30 osob, pokud mezi sebou osoby dodržují rozestupy menší než 1,5 metru, a to s výjimkou pohybových aktivit.”

Pořadatel si vyhrazuje právo bez dalšího jednostranně měnit a doplňovat pravidla akce průběžně po celou dobu jejího trvání, a to tak, že změnu vyhlásí na webových stránkách akce nebo vyhlásí mikrofonem během konání akce.

Sponzoři: Táhlo.cz, Ayana.cz, Breno.cz, Starnet.cz, VHS ČB

Veronika a Bahy
Kolem dokola ČB
www.kolemdokolacb.cz

“Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice.”