Rezervační systém

Noví zájemci o SKUPINOVÉ DĚTSKÉ TRÉNINKY nebo zájemci o JEŽDĚNÍ PRO VEŘEJNOST (otevření areálu pro veřejnost, bez dohledu trenéra) – prosím přihlaste se do systému jako nový uživatel. 😉 https://koloradoarealcb.inrs.cz/ Pokyny a návody k rezervaci naleznete níže.

Pravidelní účastníci ŠKOLY KOLA ČB:

Tento týden (OD 24.5.) byl spuštěn nový on-line rezervační systém a proběhly všechny vypsané tréninky na kterých jsme se také s mnohými účastníky domlouvali na jiných termínech a možnostech přestupu na jiné časy či kategorie. 🙂 

Na tento týden (24.-28.5.) jsem se pokusila všechny rezervace zadat dle Vašich původních přihlášek, stejně tak byly doplněny Vámi zaplacené částky – formou KREDITu. 

Prosím, rezervujte/přihlaste se v systému na tréninky na další týdny.
Jak na to? Rezervační systém najdete na adrese https://koloradoarealcb.inrs.cz/, další pokyny níže. 

Tréninky jsou zpravidla vypsány od dubna/května do konce října.

Přihlášení:

 • Z neděle 23.5. nebo z pondělí 24.5. byste měli mít va Vaší e-mailové schránce přihlašovací údaje do rezervačního systému (dále jen RS) a výzvu ke změně hesla k Vašemu profilu, prosím, zkontrolujte spam.
 • Přihlašovací nick: začátek e-mailové adresy před zavináčem.
 • Vygenerované heslo, po prvním přihlášení změňte.
 • Ti z Vás, kteří nedohledají přihlašovací údaje – prosím ozvěte se mi odpovědí na tento e-mail / tel. 724145573 – nechám Vám vygenerovat heslo nové. 🙂 

Platba:

 • Dobijte si kredit v libovolné částce (jeden trénink/os. = 300 Kč), lze využívat na veškeré aktivity, které jsou a budou nabízeny přes RS, platné do konce sezony 2021
 • V nabídce je “stará známá” permanentka na 3 nebo 6 tréninků, permanentku lze využívat pouze na tréninky Školy kola, má platnost 3 měsíce, možnost prodloužení 
 • Systém by Vás měl sám vyzvat k platbě, prosím o správné variabilní symboly, platby se tak ihned po připsání spárují a nastaví tak permanentku automaticky na “zaplacenou”
 • Idálně poslat peníze převodem na účet, možné i dobít v hotovosti na místě. 

Rezervace tréninků:

 • po přihlášení vyberte v kalendáři danou kategorii (začátečníci / pokr. + skokani), vyberte den a čas tréninku, už při nastavení kurzoru myši na daný trénink se zobrazí “bublina” s informacemi a zeleným tlačítkem “REZERVOVAT”
 • Vybrete “rezervovat” – vyskočí okno rezervace a vybídne Vás k zadání Jména a Věku účastníka (toto je především pro rezervace sourozenců z jednoho profilu, abychom věděli, kdo přijde)
 • Dále je v okně rezervace možnost vybrat více týdnů po sobě = pravidelný trénink v daný den a čas = vyberete “počet rezervací” např. na číslo 5. Tzn. systém Vám zarezervuje 5 po sobě jdoucích týdnů (např. pět tréninků v pondělí od 16h po sobě)
 • Na konci rezervace na aktivitu zvolit způsob platby – z kreditu/z permanentky/nováčci z “1. trénink zdarma”.
 • V kalendáři u Vámi zvoleného tréninku/aktivity se v rohu objeví “R” = REZERVOVÁNO.

Odhlášení/zrušení rezervace:

 • V okně dané aktivity/tréninku se objeví červené tlačítko = “ZRUŠIT REZERVACI”
 • Penalizační zóna je stanovena na 3 hodiny před danou aktivitou = tzn. pokud se odhlásíte do této doby, bude Vám vrácen kredit za lekci ze které se odhlašujete, pak propadá.

Z jendoho profilu je možné rezervovat až 3 místa. Každá rezervace místa účastníka musí být provedena zvlášť např, sourozenci v jeden čas tréninku či dvě děti + rodič na “volné ježdění veřejnosti”.

PS: “Volné ježdění veřejnosti” 
znamená otevření areálu na základě rezervací (bez rezervace/při 0 rezervacích na daný čas v areálu pravděpodobně nikoho nenajdete, nedoporučujeme přijet naslepo), v kalendáři jsou vypsány časové úseky 2H (Po – Čt) a 3H časové úseky (v Pátek + So + Ne). Otevřeny bodou dvě pumptrackové dráhy. Nebude probíhat trénink = ježdění je bez dohledu trenéra! Další detaily budou připsány přímo do informačního okna k aktivitě.

Se vším ráda pomůžu. To dáme. 😉
Pěkný víkend. 
S pozdravem

Veronika
za Kolem dokola ČB