Enduro výlet

Jednodenní enduro výlet do BIKE X ZONE Sušice. Pro pokročilé bikery/bikerky! Bez lanovky, jízda po trailech dolů, šlapání v terénu na kole do kopce nahoru + přejezdy mezi traily.

10.10. neděle – přihláška v rezervačním systému –> https://koloradoarealcb.inrs.cz/rs/id/1040/enduro-vylet-susice

Minimální počet účastníků 4, maximální 7.

Doporučeno od 10 let. Denní nájezd celkem ca 20 km. Přítomni budou trenéři Bahy Zbyněk Bahula a při počtu účastníků >6 i Veronika.

Výbava: ideálně enduro kolo / lze zvládnout i na XC horském kole pouze s odpruženou přední vidlicí, nutností jsou obě brzdy, nesjeté pláště se vzorkem, náhradní duše na svou velikost a vlastní lepení, helma, chrániče na kolena, (doporučujeme brýle a rukavice), vlastní lahev na pití + malý batoh, který uvezou na vyjížďce. Případně přibalte oblíbenou mňamku.

Není možné jet na BMX!!!

Doprava z ČB do Sušice a zpět společně dodávkou pro 9 osob. Oběd bude v přírodě – studený ale vydatný. Svačiny zajistíme – rozdáme – bude mít každý ve svém batohu, aby doplnil energii, kdy bude potřeba. Případně přibalte oblíbenou mňamku.

7:00 – sraz ČB, nakládání kol, 7:30 – odjezd, 9:00 – příjezd do Sušice, příprava na vyjížďku + rozcvička, 9:30 – výjezd na kolo, ca 11:30 – 12:30 oběd, 13:00 – 16:00 přejezd (ca 2 km) na vzdálenější trail, ježdění, návrat k autu (zpět ca 2 km), 16:30 odjezd ze Sušice, ca 18:00 příjezd do ČB